Çelik kasa taşıma, standart evden eve nakliye işlemlerine kıyasla ekstra güç, uzmanlık deneyim, isteyen bir nakliye hizmetidir. Çelik kasaların yüksek ağırlıklarda oluşu ve hacimleri gereği taşımaya çok müsait olmaması sebebiyle tecrübesiz ellerde taşınması durumunda, taşıyanlarda da fiziksel sakatlıklara sebebiyet verebilir.

Para kasası taşıma işinin tecrübeli, profesyonel ekibimiz tarafından kayışlar sayesinde yükün eşit dağıtılması yöntemiyle taşınmaktadır. Kasalarınız istediğiniz adresler arasında taşınabildiği gibi yeni satın aldığınız adresten alınarak istediğiniz adrese taşınması işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Başta piyano taşıma, kasa taşıma olmak üzere evden eve taşımacılık, ofis, büro ve işyeri gibi diğer hassasiyet gerektiren nakliye konusunda önemli bilgi, yetkinlik ve tecrübeye sahip ekibimiz ile uzun yıllardır hizmetinizdeyiz. Sizin için değerli olan eşyalarınızı asansörlü araçlarımızla yükleme ve indirme eylemlerini yüksek teknolojik donanımlar ve uzman kadromuz ile kaliteli bir işçilik ortaya koyuyoruz

Kasanın mevcut konumundan alınarak ulaştırılacağı konumun ön bilgisinin alınması ve taşıma sırasında hangi tekniklerin kullanılacağı, hangi teknik donanımı gerektirdiği ile ilgili olarak yaptığımız ekspertiz işlemimiz tamamen ücretsizdir. Genellikle 450 kilogram ile 1250 kilogram aralığında farklılık gösteren ağır para kasalarının mümkün ise asansörlü vinçli sistem ile mümkün olmaması durumunda merdivenlerden kızak ve halatlar yardımıyla indirip yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kasa taşıma firmaları arasında işini özen ve profesyonel ekibiyle, %100 müşteri memnuniyet hedefiyle sürdürmekte, siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak için emek sarf etmekteyiz