Eşya depolama işlemi, ev eşyaları fiyatları araştırmaktan daha farklı bir süreç gerektirir çünkü ev eşyaları için depolama hizmeti sunan firmanın güvenilir olması en temel önceliktir. Eşyalarınızın özenle paketlenmesi, taşınması ve talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edilmesi bütünlük gerektiren bir süreçtir. Eşya depolama işleminde ev eşyalarınız dilediğiniz lokasyondan teslim alınır, konteynerlere özenle yerleştirilir ve depolama alanında muhafaza edilir. Anahtarı yalnızca sizde bulunan depo dilediğiniz zaman eşyalarınızı alabileceğiniz şekilde korunur.

Depolama işleminde öncelikle evinize ekspertiz gönderilir ve bu sayede eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Böylelikle nasıl bir teknikle ambalajlanmaları ve taşınmaları gerektiğine dair temel bir rota da çizilmiş olur. Depolama sürecinden bir gün önce ön paketleme yapılır. Korunaklı ve hasara yer bırakmaksızın paketlenen eşyalar, planlanan tarihte adresinizden alınır ve size özel kişisel deponuza yerleştirilir.

Sadece bireysel değil kurumsal firmalar da eşya depolama hizmetinden faydalanabilir. Kullanılmayan, değerli olan ya da sadece taşınmak için kenara koyulması gereken tüm eşyalarınızı güvenli alanlara taşıyarak daha konforlu bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti güvenin ve uzmanlığın harmanlandığı eşsiz bir sistemi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemektedir.

eşya depolama