Özel veya kamu kurumlara ait ürün veya eşyaları başka bir adrese taşımaya kurumsal taşımacılık adı verilir. Kurum taşıma parça eşya veya evden eve nakliyata göre oldukça daha ciddi bir sektördür. Kurumsal taşımacılıktan hukuk, sağlık ve banka gibi kurumlar faydalanmaktadır ve bununla birlikte ofis ve şirket gibi sektörlerinde kurumsal taşımacılık sisteminden yararlanabiliyor.
Ofis ve şirket gibi büyük firmaların taşınmasında büyük bir özen ve titizlik içerisinde çalışan firmamız her hangi bir karışıklığa sebep olmamak için ve eski düzeninin sağlanıp dosyaların karışmaması için büyük bir özveri de bulunur.
Ankara Taşımacılık tarafından eksperler yönlendirilir ve plan dahilinde ofis veya şirket eşyaları vs. paketlenip ambalajlanır. Böylelikle hiçbir karışıklığa yer verilmez. Sonrasında ise tüm eşyalar sigortalanır. Kurumsal taşımacılıkta ofis veya şirket eşyalarınız paketlenirken ve ambalajlanırken büyük bir dikkatle nizama ve düzene önem verilmektedir ki her bir karışıklık olmaması için ve yeni iş yerinizde eski iş yerinizin düzeni bozulmaması adına. Yeni adrese giden tüm dosya ve eşyalarınız yine aynı titiz çalışma içerisinde yerlerine yerleştirilmektedir. Böylelikle yeni iş adresinizde işinize kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.
Fabrika, banka, hastane, büro, fuar, ofis, okul, stand ve diğer özel kurumların ilk tercihleri kurumsal taşımacılıktır. Bu gibi özel kurumların taşımacılıkta önem verilen birinci husus tüm dosyaların ve arşivlerin numaralandırılmasıdır. Bu şekilde hiçbir karışıklığa sebep vermeden tüm eşyalar, dosyalar ve arşivler paketlenir ve ambalajlanır. Aksi durumda ise hem taşıyıcı firma hem de kurumsal firmanın başı derde girer ki bu hiç de hoş olmaz takdir ederseniz. Ayrıca kurumsal taşımacılıkta özel belgelerin (yangın, hırsızlık veya sel gibi) felaketlere karşı da korunması son derece önemli bir noktadır. Şayet taşıyıcı firma bu konuya gereken önlemleri almazsa çok büyük ödeneklerle büyük zararlara uğrayabilir. Bu nedenle bu konu oldukça mühim hem kurumsal taşımacılık için hem de özel kurumlar için.

Ankara Kurum Taşıma