Ankara Taşımacılık olarak Piyano taşınma gerektiğinde işin planlı ve sorunsuz gerçekleştirilebilmesi adına fizibilite çalışması yapıyoruz. Piyanonun bulunduğu yer, hasar almaması, çizilmemesi ve muhafaza edilmesi için gerekli malzemelerin tespiti, mekanın genişliği, taşıma yapılacak yerin tespiti yapılarak “Piyano Taşıma” fizibilite işlemleri tamamlanmış olacaktır. Taşıma günü gelecek ekibimiz bu fizibilite çalışmalarının sonuçlarından yararlanarak taşıma günü kusursuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmektedirler.

Piyano taşıma işinizde Ankara Taşımacılık tercih ettiğinizde herhangi bir sorun veya hasarla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz. Tecrübesiz ve dikkatsiz piyano taşıma işleminde oluşabilecek sorunlar sizi ciddi derecede üzeceği gibi maddi ve manevi zarar vereceğini göz ardı etmemenizi öneririz.

Piyanolar konsol ve kuyruklu olarak iki sınıfta ayrılır. Konsol piyanolar 180 ile 250 kilogram arasında, kuyruklu piyanolar ise 250 ile 400 kilogram arasında değişmektedir. Piyanoların ağırlığının yanı sıra değerli müzik aletleri olması sebebiyle de uzmanlık gerektirmektedir. İşinde deneyimli ve uzman ekibimizin piyano nakliye işini %100 müşteri memnuniyeti gözeterek gerçekleştirecektir.

Piyano Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Fizibilite işleminde elde edilen veriler doğrultusunda öncelikle piyanonuzun muhafaza işlemleri yapılır. Bu işlem battaniye, patpat gibi koruyucu araçlarla gerçekleştirilir. Taşıma işlemi için geniş bant kayışlarla gerçekleştirilmektedir.

Ankara Taşımacılık olarak piyanonuzun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, ona gereken hassasiyeti göstererek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Siz koltuğunuza yaslanıp kahvenizi yudumlayın biz piyanonuzu istediğiniz yere güvenle taşıyalım.

Piyano taşıma firmaları arasında işini özen ve profesyonel ekibiyle, %100 müşteri memnuniyet hedefiyle sürdürmekte, siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak için emek sarf etmekteyiz.

Piyano taşıma fiyatları piyanonun ağırlı, boyu, taşınacağı mesafe gibi etkenlere göre farklılık gösterebileceğinden en uygun fiyat garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

piyano tasima nakliye